Banesa Ne Shitje


Kategoritë: ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje, efikasitet energjetik, projektim (zyra projektimi), 200 më të suksesshëm, patundshmëri - tregti, banesa - shitje. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Classified ads in Të gjitha komunat. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Qendrimi ditor S=26. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. 00 m2 Banesa 4 - 80. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. Banesa në shitje. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. If you have something to sell, publish your ad for free!. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto. 800 EUR Numri i dhomave: 3,5. Leshohet me qera ose shitet banesa qe gjendet ne prizren mbrapa stacionit te policis se trafikut rruga azem beta te piaci gjelbert ose afer ish lokali ushqimor dea te samaforat. 00 m2 Banesa 5 - 58. Banesa në shitje, Shtëpi në shitje, Banesa me qira, Shtëpi me qira, Tokë me qira etj. 57,000 € Solution28771 Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. Shqipëri +355 44 537 787. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Gefällt 26. 00 m2 Banesa 4 - 80. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Kontakto me. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. MerrJep Shqipëri. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2. Banesa ne shitje. immobilien ,,eugen 2011,,-struge , ofron shtepi , pllace, toke, banesa, ne struge, ndodhemi ne sheshin ,,nene tereza,,-strugeread more. 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. 00 m2 Banesa 5 - 58. Shtepi Bellca Patundshmeri 04/09/2019. 587 Mal · 7 Personen sprechen darüber. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 20 Cmimi : 80 000 € Kuadratura : 68 m² Detalet «. Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka Shes 3 banesa ne Prishtine Mati1 106m2 77m2 74m2. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. Banesa ne shitje. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa - shitje. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Eshte ne objektin KAWA-Hyjnesha. com - Falas. banesashitje. "Eena Gjika", Prishtinë. Banesa në qendër të Tetovës me sipërfaqe 92 m2 me pamje nga qendra e qytetit. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. This is the Secondary Sidebar Widget Area. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Ballina Patundshmëritë Banesë Banesa në Shitje Banesa në Shitje. Property for: Location. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Agjensioni i patundeshmeris imobanimi 049 882 380. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2 Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat -III, 60, 140m2 Kat- I-V,). Shtepi ne shitje ne shengjin lezhe dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 00€ - Banesa. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] 20 Cmimi : 58 000 € Kuadratura : 63 m² Detalet Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash 05. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 00 m2 Banesa 6 - 42. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. 75 m2 ne Ferizaj ka : 1. Immobilienmakler/in. Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. Banesa në Shitje. Ofrojme per shitje apartamentin 3 pjesë,1+1,100 m², në lagjen Pinjesh me saktësisht ndodhet 200 metra nga përmendorja që gjindet në rrugën që çon për Hotelin Mediteran. Planimetria 1. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË "mediterraneo" Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania "Mediterraneo Construction" ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Shitet Banesa 89. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Shiten Banesa ne Tetove (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Tetove Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. 20 Cmimi : 58 000 € Kuadratura : 63 m² Detalet Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash 05. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. 000 euro çmimi është i negociueshëm. Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori 50000. Numri i dhomave: 4. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Banesaneshitje, Pristina. Shitet banesa eksluzive tek Parku i Qytetit ne Prishtinë. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Për banesa dhe lokal telefononi në numrin +389 76 276 000. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj being displayed. details posted 13 July 18:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 42 m² Numri i dhomave 1 Description. To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. 74 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 shpajz 1 ballkon Kati i 2-te Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Banesa eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu banesa sapo eshte e mobiluar. com Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. Numri i dhomave: 3. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Banesa Në Shitje Ferizaj. Property Type. Shitet banesa 4 dhomshe 106m² kati 5 L. Banesa ne shitje Price: 750. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Banesa ne shitje ne Gjakove - Gjakovë. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Ne Shitje Rr. 2016, 17:35 banesa ka 3 dhoma i sallon per momentin osht e pa banushme numri kontaktus. Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. - Hapësira: 116 m2 - Nr. Banesa ne shitje Price: 750. Shqipëri +355 44 537 787. com (@MirLircom). Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Kliko per me shume » «. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Sipërfaqe: 90. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Nov 20, 2017 - Banesa me një dhe dy dhoma gjumi: Banesa 1 - 47. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). Toka gjindet ne afersi te rruges. Banesa per Shitje ne Ulqin. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. PËR NE; SHËRBIMET. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Banesa ne shitje velipoj per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. 044/049 123 173 [email protected] "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Numri i dhomave: 1,5. Banesaneshitje, Pristina. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. Banesa gjendet ne qender ne zonen e pare te qytetit ne Rr. visit the post for more. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË “mediterraneo” Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania “Mediterraneo Construction” ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë dhe parking të mjaftueshëm rrugor. Qerret, shes apartament ne plazh, 25000 EURO, Qerret, shes apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 2,3,Sip. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". * Siperfaqe 111m2, kati i parë. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande. Nese ke ndonje banese per te shitur, apo keni interesim per te blere. Shiten Banesa ne Tetove (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Tetove Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. * SUVATIM I STAMPUAR NE MURE ME FORMA DHE NGJYRA TE NDRYSHME DEKORATIVE , është një punim dekorativ dhe i jep tjetër kuptim ambjentit tuaj, është një punim që realizohet për ambjente të jashtme. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. 20 Cmimi : 80 000 € Kuadratura : 68 m² Detalet «. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË "mediterraneo" Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania "Mediterraneo Construction" ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. 74 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 shpajz 1 ballkon Kati i 2-te Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] Forgot password? Registration. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Bejme shitjen dhe ndermjetesimin ne shitblerjen e banesave dhe dhenien me qira te banesave. Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes. 05 Maj 19:41 Banese me qira. Immobilienmakler/in. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. 518 total views, 1 today. Toke per Shitje ne Velipoje - Shengjin - Tale. Banesa në shitje. Shqipëri +355 44 537 787. HITET banesa 90 m² - Rr. Do te gjeni. banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Prishtine being displayed. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Banesa ne shitje afer detit 50m dhe 400m nga pllazha e vogel. Banesa gjendet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. 200 EUR / muaj. Buy, sell, trade, date, events post anything. Cima Apartment shitet banesa me 98. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. e Spitalit 07. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Banesa shitet me çmim prej 160. Të dhënat e Entit për statistikë MONSTAT tregojnë që çmimi i metrit katrorë të banesës vitin e kaluar në Ulqin ishte 770 euro. 20 Cmimi : 90 000 € Kuadratura : 106 m² Detalet Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve 07. Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4. Banesa në shitje. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. , Njoftime, Prona, Apartament. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Tregukosovar. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Banesa shitet me çmim prej 160. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. Kliko per me shume » «. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Metrobios shpall ne shitje banesa ne rrugen B, mbrapa Royal Mall Banesa ka 90. Schulwesen. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Shqipëri +355 44 537 787. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. 20 Cmimi : 89 000 € Kuadratura : 64 m² Detalet «. Shitet Banesa 89. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Banjo + Wc 6. 0 Shares Share. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa Në Shitje Ferizaj. Numri i dhomave: 1,5. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Banesa ka hapsirë për parking të veturave e po ashtu në afersi ka edhe këndin e. 05 Maj 13:29 Banesa në shtije. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Dhoma e fjetjes S=11. If you have something to sell, publish your ad for free!. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. Kosturi - Arbëri (Dragodan) 1 Dhomë Gjumi. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Do te gjeni. 2 Dhoma Gjumi. Banesaneshitje, Pristina. Apartment / Banesa Apartament ne shitje. Unternehmen. ME HIPOTEKE. The latest Tweets from MirLir. 160,000 € royal29010 OKAZION SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E ELBASANIT! Rruga e Elbasanit Tirana, Albania 160 m 2. Gremes 35/16B-FR. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Cima Apartment shitet banesa me 98. 145 000 EUR Numri i dhomave: 3. 00 m2 Banesa 3 - 54. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. * STAMPIME NË BETON TË BUTË DHE TË THATË ME FORMA DHE NGJYRA TË NDRYSHME për oborre në pallate, lokale, banesa, hotele, parqe, etj. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Ofrojme per shitje apartamentin 3 pjesë,1+1,100 m², në lagjen Pinjesh me saktësisht ndodhet 200 metra nga përmendorja që gjindet në rrugën që çon për Hotelin Mediteran. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. 74 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 shpajz 1 ballkon Kati i 2-te Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] Shpërndaje: Agjensioni i Patundshmerive INTERCAPITAL https://www. Shpallje në Të gjitha komunat. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË "mediterraneo" Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania "Mediterraneo Construction" ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Shesim banesa ne Qytetin e Ferizaj-it. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banes 62m2 kati 3 me lift. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. Numri i dhomave: 3. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Apartamenti ndodhet vetem 100 metra nga bulevardi Pavarsia dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone dhe 2 banjo. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit PËRMBAJTJA: Kuzhinë …. 000 euro çmimi është i negociueshëm. Banesat gjinden ne rrugen Sejdi Sejidu ne Ferizaj, ne posedojm banesa ne katin e 1,4,5,6,7,9. 250 EUR / muaj. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Shiten banesa mu në zemer të Gjakovës! Banesat ndertohen me leje dhe sipas kushteve urbanistike te parapare nga komuna e Gjakovës. Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 55m2 kati i -II- mrapa Teatrit Kombetar ne qender te Prishtines. Banesa në Pejë, Peja. Çmimi i metrit katror të banesës në Budva ishte 1995, në Podgoricë 1. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë dhe parking të mjaftueshëm rrugor. Kliko per me shume » «. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic being displayed. Tregukosovar. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. 29 Pri 00:33 Banes / Shtepi me qera. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. immobilien ,,eugen 2011,,-struge , ofron shtepi , pllace, toke, banesa, ne struge, ndodhemi ne sheshin ,,nene tereza,,-strugeread more. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te certifkuar 59 m2. Banesa ne shitje afer detit 50m dhe 400m nga pllazha e vogel. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ne formen. 044/049 123 173 [email protected] Numri i dhomave: 4. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Banesa Ne Shitje Ne Prishtine. Tregukosovar. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Regjistrohu Shtëpi në shitje (Shtëpia në shitje) Banesa në shitje (Banesa apo gasonjera në shitje) Shtëpi të reja (Shtëpi të pabanuara apo në ndërtim e sipër). Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. "Eena Gjika", Prishtinë. 250 EUR / muaj. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. Është shikuar 362 herë. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Banesa eshte ne katin e pare plus ka edhe podrumin menjehere perfundi 40m2. Lokales Unternehmen. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. Banesa në Shitje-Prishtinë. Ne Shitje Rr. 20 Cmimi : 90 000 € Kuadratura : 106 m² Detalet Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve 07. banesa ne shitje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te certifkuar 59 m2. You can add content to this area by visiting your Widgets Panel and adding new widgets to this area. Shtepija ka 2 dhoma 1 salon me siperfaqe të madhe,veranda verore,kuzhinë. Banesa Në Shitje Ferizaj. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. 75 m2 ne Ferizaj ka : 1. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Banesa ne shitje ne kompleksin ne Qarshin e Vogel – Gjakove 52,000€. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. Banesa Në Shitje Ferizaj. Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. 20 Cmimi : 790 € Kuadratura : 82 m² Detalet Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve 05. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Planimetria 1. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit! Banesa sjugo3 31/08/2019. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. Kontakto me. Vile ne shitje ne Golem. Dhoma e fjetjes S=11. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2. view the listing. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. 20 Cmimi : 54 000 €. 00 m2 Banesa 3 - 54. Banesa per Shitje ne Ulqin. SHITEN BANESAT dhe LOKALET. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Banesa ne shitje te kopmanise "Pozhegu Brothers"Mati Prishtine - Muharrem Fejza, Prishtina. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. Banesa ne shitje velipoj per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Numri i dhomave: 2. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1 05. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Banesa Në Shitje Ferizaj. 20 Cmimi : 54 000 €. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te certifkuar 59 m2. Numri i dhomave: 3. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. Banesa ka 86. Ofrojme per shitje apartamentin 3 pjesë,1+1,100 m², në lagjen Pinjesh me saktësisht ndodhet 200 metra nga përmendorja që gjindet në rrugën që çon për Hotelin Mediteran. Shes apartamentin 3 pjesë,1+1,100m², prane plazhit të vogel Ulqin. Çmimi i metrit katror të banesës në Budva ishte 1995, në Podgoricë 1. Ne parin kat jan 2 dhoma, kuzhina , salloni i madh dhe 2 banjo. Banesa Per Shitje Ne Prishtine of Arlo Veigel Read about Banesa Per Shitje Ne Prishtine stories. Numri i dhomave: 1,5. 🔹️Qëndrimi ditor & tryezaria 🔹️Dhoma e fjetjes 1 🔹️Dhoma [] 2020-03-05T14:49:09+01:00. Gremes 35/16B-FR. Shiten Banesa ne Gostivar (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Gostivar Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. Banesa në Shitje — Mitrovicë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 00 m2 Banesa 3 - 54. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Vicianum, Veranda C2. Shtepia sh. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Banesa Në Shitje Ferizaj. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Prishtine” here on Webmator. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Shitet Banesa 89. Në kompleksin ``KODRINA`` ju mund të gjeni banesa me sipërfaqe Neto,prej 45 m2 deri 170 m2,kurse bodrumi dhe garazhi,ofrohen falas nga kompania ``TREGTIA``. 793 likes · 1 talking about this. Numri i dhomave: 3. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. 05 Maj 13:29 Banes Mitrovicë 100. al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja. 20 Cmimi : 54 000 €. Banesa Me Qira Amr Group. Shpërndaje: Agjensioni i Patundshmerive INTERCAPITAL https://www. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. details posted 13 July 18:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 42 m² Numri i dhomave 1 Description. Apartament (185) Garsonier (19) Projekt i Ri (5) Prona Komerciale (37) Prona te Veçanta (5). Qendrim Ditor + Kuzhina 28. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Banesa në Shitje-Prishtinë. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. - Hapësira: 116 m2 - Nr. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. Banesa në Shitje. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shtepi ne shitje ne shengjin lezhe dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Kompleksi Donika II, Prishtinë. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. 00 m2 Banesa 6 - 42. Banesa me Qira dhe ne Shitje. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. Shpallje në Të gjitha komunat. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. The latest Tweets from MirLir. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Ballina Patundshmëritë Banesë Banesa në Shitje Banesa në Shitje. intercapital-ks. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Banesa Në Shitje Ferizaj. Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Ecco una lista di opinioni su banesa ne shitje peje. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Kerko Prona. Banesa në Shitje në Pejë, Peja. Është unike në rregullim dhe hapësirë. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. 196 total views, 0 today. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. SHITEN BANESAT dhe LOKALET. 1,674 likes · 4 talking about this. Banesa në Shitje. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. Shtepia sh. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shqipëri +355 44 537 787. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. MerrJep Shqipëri. com enable you to buy and sell almost anything on your community. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Banesa ne shitje - Center Mall, Yjet e Erenikut, Gjakovë. Ejani dhe. SHITET BANESA te VIZIONI Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit! Banesa sjugo3 31/08/2019. Schulwesen. Property Type. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Banesa muret i ka me glet, ka deren e hyerjes nga me te mirat ne treg, parket te bukur dhe te shtrenjte, banjoja dhe vc-ja e. Banesa në Shitje. 518 total views, 1 today. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne vore gazeta shitje shtepish cmimi per meter katror. Banesa ne shitje ne Gjakove - Gjakovë. Kontakto me. Ne jemi më të vjetër kompani të pasurive të patundshme e cila ka qenë e marketingut pronat e shqiptarëve jashtë shtetit që nga viti 2005. Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. Stay signed in. Shpallje në Të gjitha komunat. Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes. Banesa ne shitje velipoj per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Banesa me Qira dhe ne Shitje. Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande. Dhoma e fjetjes S=12. 20 Cmimi : 54 000 €. 29 Pri 00:33 Banes / Shtepi me qera. 3 m2 € 48,000. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. 00 m2 Banesa 3 - 54. Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Ne shitje 83,000. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Shpërndaje: Agjensioni i Patundshmerive INTERCAPITAL https://www. 587 Mal · 7 Personen sprechen darüber. “Eena Gjika”, Prishtinë. Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i "Besa Komerc", eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:-Sallon me kuzhine,-1 dhom te gjumit-Banjo, dhe-Ballkon. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. Schulwesen. immobilien ,,eugen 2011,,-struge , ofron shtepi , pllace, toke, banesa, ne struge, ndodhemi ne sheshin ,,nene tereza,,-strugeread more. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 55m2 kati i -II- mrapa Teatrit Kombetar ne qender te Prishtines. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Goga Durrës, Albania 74 m 2. Magazina eshte vendi me profesional per Shpallje falas. Classified ads in Të gjitha komunat. Unternehmen. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. Madhësia e shtëpisë është 230m2. Bejme shitjen dhe ndermjetesimin ne shitblerjen e banesave dhe dhenien me qira te banesave. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Dhome Gjumi 9. Banesa gjendet ne qender ne zonen e pare te qytetit ne Rr. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Qerret, shes apartament ne plazh, 25000 EURO, Qerret, shes apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 2,3,Sip. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shesim banesa ne Qytetin e Ferizaj-it. Banesa Në Shitje Ferizaj. Classifieds for our community. Ne Prishtine 81.